معرفی سفیر 

متقاضیان بالای 18 سال

متولدين هلند که به سن هجده سالگی رسيده اند ميتوانند درخواست صدور شناسنامه برای خود بنمايند. برای اين منظور بايد مدارک زير را ارسال و با تعيين وقت قبلی به همراه والدين خود در محل سفارت حاضر و اقرار نامه  ويژه را در حضور مسئولين بخش کنسولی امضاء کنند.

مدارك لازم:
۱-  درخواستنامه تکميل شده شماره [۲۰۷b ] برای صدور شناسنامه
۲-  اقرار نامه تکميل شده شماره [۲۱۰b ] برای صدور شناسنامه (اين اقرارنامه بايد در محل سفارت امضاء شود)
۳- ااصل گواهی ولادت بین المللی فرزند از  شهرداری محل 
توجه:  نام و نام خانوادگی  پدر و مادر مطابق با مندرجات شناسنامه ایرانی  در آن درج شده و به مهر و امضاء رسيده باشد. در صورت مغایرت با شناسنامه والدین نسبت به تصحیح گواهی ولادت قبل از ارائه مدارک اقدام گردد. 
۴- اصل شناسنامه های جديد پدر و مادر
۵- دو برگ كارت آثار انگشتان، ملصق به عكس درخواست کننده. اين برگ و عکس ملصق در آن بايد توسط پليس هلند مهر و امضاء و شده باشد. (کارت انگشت نگاری پس از تماس با بخش کنسولی، از طريق پستی برای درخواست کننده ارسال ميشود تا نزد پليس هلند انگشت نگاری و تأييد نمايد)
۶- شش قطعه عکس جديد ۴×۳ تمام رخ، غيرفوری، غيربرقی، بدون کلاه و عينک و با زمينه سفيد که مشخصات صاحبش در پشت آن نوشته شده  و عکس بانوان با حجاب اسلامی باشد
۷ - تصویر کارت اقامت و یا گذرنامه هلندی متقاضی
۸-  پرداخت  [ هزينه] در بخش کنسولی به حساب یورویی 3024004727001  نزد  ОАО Белвнешэкономбанк,226 و ارائه سند پرداخت وجه .  

Account No:3024004727001
Account Holder EMBASSY OF THE ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN 
226,Bank Name:Belvnesheconombank 

 

دانلود فرم پرداختی بانک بل ونش اکونوم بانک 

پس از نمایش فرم پرداخت بانک در پنجره جدید آن را چاپ کرده و یا جهت ذخیره آن بر روی فرم کیک راست را زده و گزینه ....save image as را بزنید.

form هموطنان عزیزی که برای بار اول به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مینسک مراجعه می نمایند فرم تشکیل پرونده را به صورت خوانا و کامل تکمیل نموده و به مامور کنسولی ارائه نمایند .
   دانلود : 210b.pdf           حجم فایل 76 KB
   دانلود : 207b.pdf           حجم فایل 67 KB
   دانلود : فرم_تشکیل_پرونده.pdf           حجم فایل 157 KB
وزارت امورخارجه | تماس با ما | ساعات كار اداري | رواديد الكترونيك | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر